#креативнийКарантин# «Засяяли зірочки Буковини 2020»

Previous Next
Три дні поспіль в Чернівецькому обласному центрі естетичного виховання «Юність Буковини» зароджувалися зірочки: великі і маленькі, яскраві і неймовірно цікаві, і, безперечно, надзвичайно талановиті – «Буковинські зірочки». Все тому, що з 2 по 4 грудня в онлайн форматі відбувався 21 обласний фестиваль-конкурс дитячої творчості «Буковинська зіронька 2020», в якому взяли участь 29 талановитих дітей нашого краю.

Фестиваль-конкурс «Буковинська зіронька» охоплює всебічно обдарованих дітей і є унікальним в Україні, адже за умовами, діти віком від 9 до 17 років демонструють свої творчі здібності відразу в трьох номінаціях: вокал, хореографія та художнє читання.

За рішенням журі, у складі якого були митці Буковини, педагоги, артисти театру, хореографи, було визначено найяскравіші «Буковинські зіроньки 2020», а саме:

Гран-прі фестивалю-конкурсу здобула Лисюк Ірина, учениця Чернівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №37;

І місце – Кушнір Елізабет, вихованка Хотинського будинку дітей та учнівської молоді;

І місце – Паук Анна, вихованка Кельменецького районного центру дитячо-юнацької творчості;

І місце – Киверо Олександр, учень Сергіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Путильського району;

ІІ місце – Чебан Софія, вихованка Кельменецького районного центру дитячо-юнацької творчості;

ІІ місце – Ілаш Аліса, учениця комунального дошкільного навчального закладу – загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів «Навчально-виховний комплекс «Берегиня»»;

ІІ місце – Рошка Наталія, учениця Чернівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 Чернівецької міської ради;

ІІ місце – Міська Анастасія, учениця Шипинського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Кіцманської об’єднаної територіальної громади;

ІІ місце – Григорович Катерина, вихованка Сторожинецького центру дитячої та юнацької творчості;

ІІ місце – Грищук Світлана, вихованка КЗ «Глибоцький районний будинок творчості дітей та юнацтва», учениця Глибоцького ліцею;

ІІ місце – Ілаш Лєна, вихованка Кельменецького районного центру дитячо-юнацької творчості;

ІІІ місце – Довга Олена, учениця Чуньківського навчально-виховного комплексу Заставнівського району;

ІІІ місце – Корчинська Анастасія, вихованка Сокирянського районного центру дітей та юнацтва, учениця закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів м. Сокиряни №1;

ІІІ місце – Довга Анна, учениця Чуньківського навчально-виховного комплексу Заставнівського району;

ІІІ місце – Банарь Дмитро, учень Колінковецького загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів Хотинського району.

Ми бажаємо всім учасникам залишатися веселими, дотепними, сміливими, талановитими, стійкими, впевнено іти до своєї мети та здійснення всіх мрій!

Зв'язатись з нами

58001, м. Чернівці, вул. Героїв Майдану, 5.
Директор Касьянчук Лада Василівна.
Телефон 55-05-00, 55-17-07,
52-00-93
Е-mail: junist_bukov@ukr.net

Пошук