Театральне мистецтво

Театральне мистецтво – це універсальний вид мистецтва, який через свою емоційну насиченість та комплексний вплив на глядача і на актора набуває дедалі більшого значення в духовному, естетичному й патріотичному вихованні дітей та юнацтва.

Театр – це один із найдавніших і найяскравіших видів мистецтва. І що раніше дитина ознайомиться з театральним мистецтвом, то раніше вона відчує, що світ розмаїтий, складний і потребує вдосконалення. Залучити дітей до театрального мистецтва, виховати й зберегти природну сутність особистості дитини, її індивідуальність, вплинути на розвиток її духовно-естетичних якостей – основні завдання театрального гуртка. Заняття в театральному гуртку допомагають сором’язливим повірити у власні сили, відчути свою значимість і потрібність для колективу; здібним – розвити свій талант.

У гуртках театрального жанру Чернівецького обласного центру естетичного виховання «Юність Буковини» є всі можливості розкрити різні сторони творчих здібностей і нахилів вихованців, сприяти їх креативному розвитку.

Критерії конкурсного набору дітей та молоді:

- чіткість дикції, культура мовлення;

- артистичність, розкутість;

- сила, потужність голосових даних;

- здатність продукувати віддалені асоціації, незвичайні події;

- уміння відтворювати запропоновані дії.
Гурток художньо-сценічного слова «Паросток»

Гурток художньо-сценічного слова «Паросток» – молодий, та, водночас, дуже прогресивний, популярний, творчий колектив, вихованці якого не можуть всидіти на місці та постійно розширюють свої творчі горизонти.

Під опікою керівника Боднарюк Наталії невгамовні «паростки» активно беруть участь у різноманітних фестивалях та конкурсах не тільки на Буковині, в Україні, а й, навіть, підкорюють Європу: Польща, Чехія, Німеччина… І це тільки початок! Колектив здобуває все нові і нові перемоги та все частіше прославляє наш заклад.

А ще, без вихованців гуртка «Паросток» не відбувається жоден масовий захід в центрі «Юність Буковини»: ведучі концертних програм, актори шоу-програм та театралізованих дійств, справжні майстри слова та своєї справи.

Творчі, завзяті, дружні, веселі, талановиті – все це про вихованців гуртка художньо-сценічного слова «Паросток». Долучайтесь!
Щоб дізнатися більше інформації та записати дитину в гурток - телефонуйте за номером телефону +38(097)6171817.
Гурток англійської мови "English Adventure"

Зв'язатись з нами

58001, м. Чернівці, вул. Героїв Майдану, 5.
Директор Гатрич Людмила Дмитрівна.
Телефон 55-05-00, 55-17-07,
52-00-93
Е-mail: junist_bukov@ukr.net

Пошук