Театральне мистецтво

Важливою складовою навчально-виховного процесу у КЗ «Чернівецький обласний центр естетичного виховання «Юність Буковини» є оволодіння мистецтвом художнього слова, мистецтвом читця, театральною діяльністю: відбувається збагачення й розширення знань вихованців з рідної мови, активне становлення естетично розвиненої особистості, розвиток її духовності та патріотизму; розвиваються уміння і навички усного й писемного мовлення, творчі здібності.

Заняття сценічною мовою та сценічною пластикою, художнім словом та акторським мистецтвом є складовою часткою творчого і професійного виховання, активним стимулом розвитку творчості дитини.

Гуртки театрального мистецтва сприяють виявленню і реалізації мовленнєвих, дикторських, акторських здібностей вихованців, формуванню комунікативних навичок, розвитку життєвих компетентностей, допомагають сором’язливим повірити у власні сили, відчути свою значимість і потрібність для колективу; здібним – розвинути свій талант.

У гуртках театрального жанру Чернівецького обласного центру естетичного виховання «Юність Буковини» є всі можливості розкрити різні сторони творчих здібностей і нахилів вихованців, сприяти їхньому креативному розвитку: від артикуляційних розминок до створення власного блогу!

Зразковий художній колектив гурток художньо-сценічного слова "Паросток"

Керівник Зразкового художнього колективу гуртка художньо-сценічного слова «Паросток» Чорна Віталіна Віталіївна – випускниця Луганської державної академії культури і мистецтв (м.Київ).

Діяльність гуртка «Паросток» спрямована на створення умов для творчої самореалізації дітей та молоді; виховання культурної, креативної, гармонійно розвиненої особистості; розкриття та розвиток творчих здібностей вихованців засобами художньо-сценічного слова та виконавської майстерності.

В нашому гуртку ви навчитеся культури спілкування, розвинете акторські здібності, спробуєте себе у ролі ведучих мистецьких заходів, побуваєте на великій сцені як головний герой театралізованого дійства! Ви ж мрієте саме про це? Тоді вам – до нас!

Контактний номер телефону +380991895726.

Більше цікавого про діяльність гуртка можна дізнатись відвідавши сторінки в соціальних мережах:

  • Блог керівника гуртка «Паросток» – Чорної Віталіни

 https://teatr-vita.blogspot.com/

  • Фейсбук-сторінка центру «Юність Буковини»:

https://www.facebook.com/groups/386299348744220

  • Інстаграм-сторінка центру «Юність Буковини»:

https://www.instagram.com/junist.bukovinu/

  • Ютьюб-канал центру «Юність Буковини»:

https://www.youtube.com/channel/UCx4H1faM_-SWhooJih7nhlQ

Гурток "ПроМедіа"
Гурток "Я - панночка"

Зв'язатись з нами

58001, м. Чернівці, вул. Героїв Майдану, 5.
Директор Гатрич Людмила Дмитрівна.
Телефон 55-05-00, 55-17-07,
52-00-93
Е-mail: junist_bukov@ukr.net

Пошук