Образотворче мистецтво

Образотворче та декоративно-ужиткове мистецтво є джерелом духовного розвитку особистості.

Особливе місце в розкритті творчих здібностей дітей посідають гуртки образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва, які є унікальними у вирішенні завдань як художнього, так і особистісного розвитку, громадського і духовного становлення. Це зумовлено не тільки природою сприймання візуального мистецтва, а й тим, що для дитини у ранньому віці образотворча та прикладна діяльність стає однією з найдоступніших і емоційно-захоплюючих форм творчості. Результатом має бути вміння емоційно сприймати навколишній світ, формування високої духовності, становлення гармонійного розвитку особи, залучення вихованців до розуміння змісту та сутності мистецтва. Саме через це досягається духовно-моральне й естетичне виховання дітей, пробудження в їх душі почуттів добра, краси, гармонії, чуйності.

Критерії конкурсного набору дітей та молоді:

- наявність від 20 до 30 авторських робіт;

- самостійно виконані авторські роботи, не скопійовані, не запозичені з інших джерел;

- творчі роботи свідчать про розуміння автором кольору, перспективи, вміння побудови композиції.
Народний художній колектив гурток "Юний дизайнер"

Творча діяльність студії «Юний дизайнер», яка була створена в 1998 році Руснак Аллою Леонідівною, широко відома в мистецьких колах нашого міста завдяки активній виставковій діяльності. Для реалізації творчих задумів тут застосовуються найсучасніші мистецькі техніки і матеріали: акрил на папері і полотні, мішана техніка, різноманітні аплікації, традиційний живопис з елементами колажу, розпис по дереву, сучасне використання техніки пап’є-маше – в досить великих як для такої техніки розмірах 1-1,5м. Жодна тема, запропонована вихованцям студії, не має стандартних, заїжджених рішень.

Дуже вдало, саме для реалізації «командної» роботи на результат, декілька років тому Руснак Алла придумала так звану «модульну» картину, яка складається з робіт окремих авторів в єдину цілісну за стилем, сюжетом, технікою виконання роботу.

Відвідуючи студію вихованці вивчають історію світового мистецтва, розвивають свій творчий потенціал, звертаються до різних дизайнерських технологій та вчаться втілювати їх в різноманітних матеріалах і техніках.

Численна кількість виставок з найрізноманітнішою тематикою – результат наполегливої праці як керівника студії, так і дітей – єдиної творчої команди.

В студії навчаються діти від 5 до 21 року. Пліч-о-пліч з ними не тільки керівник, але й батьки, які спільними зусиллями втілюють в життя найсміливіші творчі проекти.
Щоб дізнатися більше інформації та записати дитину в гурток - телефонуйте за номером телефону +38(095)1473263.

Гурток образотворчого мистецтва "Палітра"
Гурток образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Світ фантазій»

Зв'язатись з нами

58001, м. Чернівці, вул. Героїв Майдану, 5.
Директор Гатрич Людмила Дмитрівна.
Телефон 55-05-00, 55-17-07,
52-00-93
Е-mail: junist_bukov@ukr.net

Пошук