Образотворче мистецтво

Образотворче та декоративно-ужиткове мистецтво є джерелом духовного розвитку особистості.

Особливе місце в розкритті творчих здібностей дітей посідають гуртки образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва, які є унікальними у вирішенні завдань як художнього, так і особистісного розвитку, громадського і духовного становлення. Це зумовлено не тільки природою сприймання візуального мистецтва, а й тим, що для дитини у ранньому віці образотворча та прикладна діяльність стає однією з найдоступніших і емоційно-захоплюючих форм творчості. Результатом має бути вміння емоційно сприймати навколишній світ, формування високої духовності, становлення гармонійного розвитку особи, залучення вихованців до розуміння змісту та сутності мистецтва. Саме через це досягається духовно-моральне й естетичне виховання дітей, пробудження в їх душі почуттів добра, краси, гармонії, чуйності.

Народний художній колектив гурток "Юний дизайнер"

Народний художній колектив гурток «Юний дизайнер» – добре відомий в колах поціновувачів мистецтва, особливо дизайнерського. Керівник колективу Руснак Алла Леонідівна – професійний архітектор (закінчила Кишинівський Архітектурний інститут), автор кількох десятків успішних мистецьких проектів. Завдяки власному сайту гуртка («Junior Designer») про успішну діяльність колективу добре відомо і в деяких країнах Європи.

В гуртку успішно реалізуються головні принципи організації сучасного заняття: доступність, послідовність, зв'язок навчання із життям; створення умов для розвитку внутрішньої мотивації у вихованців до пізнавальної діяльності; забезпечення практичної і профорієнтаційної спрямованості освітнього процесу; створення реальних можливостей щодо використання гуртківцями знань у практичних ситуаціях. Під час занять вихованці вчаться працювати у групах, аргументувати свою точку зору; пропонувати своє бачення виконання практичного завдання та презентувати особисті творчі проекти.

Більше цікавого про діяльність гуртка можна дізнатись відвідавши сторінки в соціальних мережах:

  • Сайт гуртка «Юний дизайнер»:

https://www.juniordesigner.com.ua/another/

  • Блог керівника гуртка «Юний дизайнер» – Руснак А.:

https://allarusnak.blogspot.com/

  • Фейсбук-сторінка центру «Юність Буковини»:

https://www.facebook.com/groups/386299348744220

  • Інстаграм-сторінка центру «Юність Буковини»:

https://www.instagram.com/junist.bukovinu/

  • Ютьюб-канал центру «Юність Буковини»:

https://www.youtube.com/channel/UCx4H1faM_-SWhooJih7nhlQ

Гурток образотворчого мистецтва "Палітра"
Гурток образотворчого мистецтва «Світ фантазій»

Зв'язатись з нами

58001, м. Чернівці, вул. Героїв Майдану, 5.
Директор Гатрич Людмила Дмитрівна.
Телефон 55-05-00, 55-17-07,
52-00-93
Е-mail: junist_bukov@ukr.net

Пошук