Образотворче мистецтво

Образотворче та декоративно-ужиткове мистецтво є джерелом духовного розвитку особистості.

Особливе місце в розкритті творчих здібностей дітей посідають гуртки образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва, які є унікальними у вирішенні завдань як художнього, так і особистісного розвитку, громадського і духовного становлення. Це зумовлено не тільки природою сприймання візуального мистецтва, а й тим, що для дитини у ранньому віці образотворча та прикладна діяльність стає однією з найдоступніших і емоційно-захоплюючих форм творчості. Результатом має бути вміння емоційно сприймати навколишній світ, формування високої духовності, становлення гармонійного розвитку особи, залучення вихованців до розуміння змісту та сутності мистецтва. Саме через це досягається духовно-моральне й естетичне виховання дітей, пробудження в їх душі почуттів добра, краси, гармонії, чуйності.

Народний художній колектив гурток "Юний дизайнер"

Творча діяльність гуртка «Юний дизайнер», яким керує Руснак Алла Леонідівна, широко відома в мистецьких колах нашого міста завдяки активній виставковій діяльності. Для реалізації творчих задумів тут застосовуються найсучасніші мистецькі техніки і матеріали: акрил на папері і полотні, мішана техніка, різноманітні аплікації, традиційний живопис з елементами колажу, художній розпис, сучасне використання техніки пап’є-маше. Жодна тема, запропонована вихованцям гуртка не має стандартних рішень. Гуртківці знаходяться в постійному пошуку нових, цікавих ідей та шляхів їх втілення.

Родзинкою творчих проектів колективу є так звана «модульна» картина, яка складається з робіт окремих авторів в єдину цілісну за стилем, сюжетом, технікою виконання роботу.

Відвідуючи гурток вихованці вивчають історію світового мистецтва, розвивають свій творчий потенціал, звертаються до різних дизайнерських технологій та вчаться втілювати їх в різноманітних матеріалах і техніках.

В гуртку навчаються діти та молодь віком до 21 року. Численна кількість успішних виставок з найрізноманітнішою тематикою – результат наполегливої праці творчої команди "Юний дизайнер".
Щоб дізнатися більше інформації та записати дитину в гурток - телефонуйте за номером телефону +38(095)1473263.

Гурток образотворчого мистецтва "Палітра"
Гурток образотворчого мистецтва «Світ фантазій»

Зв'язатись з нами

58001, м. Чернівці, вул. Героїв Майдану, 5.
Директор Гатрич Людмила Дмитрівна.
Телефон 55-05-00, 55-17-07,
52-00-93
Е-mail: junist_bukov@ukr.net

Пошук