Вокальне мистецтво

Голос є природним інструментом, тому чарівність, виразність, краса ефектів, викликаних ним, ставлять його вище усіх інструментів, створених людьми. Сучасним дітям подобається освоювати ази співу, підбирати мелодії на слух, створювати власні музичні композиції, імпровізувати. Тому вони приходять до нас у позашкілля, де понад усе їх захоплює активна творча діяльність. Ключова роль в цьому процесі належить педагогу, який знає як заохочувати дітей, якими повинні бути заняття з вокалу для дітей з різними музичними обдаруваннями, в якій атмосфері потрібно проводити заняття. Переглядаючи вокальні шоу: «Дитяче Євробачення», «Голос країни – діти» та інші музичні проекти діти мріють і самі брати участь в них. А здійснити мрію дитини допоможуть високопрофесійні педагоги нашого Центру.

Так що, дорогі дітки, співайте! Адже ми – співоча нація! Ми чекаємо на вас!!!

Народний художній колектив вокальна студія "Мрія"

Народний художній колектив вокальна студія «Мрія» – керівник Світлана Іванівна Літовська, «Відмінник освіти України», «Керівник гуртка методист», «Заслужений працівник освіти України», закінчила Рівненський державний педагогічний університет – спеціальність «хормейстер», «викладач історії та культури рідного краю», стаж – 26 років.

Основним завдання роботи вокальної студії «Мрія» є: системний розвиток творчих навичок та здібностей дитини на основі української пісні, підвищення рівня співацької та музичної культури, виховання естетичних смаків, залучення вихованців до кращих зразків українського вокального мистецтва. Керівник розвиває у вихованців вміння і навики народного та естрадного співу. Висока професійна майстерність, багатий творчий досвід педагога згуртовує навколо себе талановитих вихованців з різних куточків Буковини. Діти та молодь з великим задоволенням відвідують заняття, удосконалюють вміння і навики з вокалу, пластики та акторської майстерності. Вихованці колективу є лауреатами всеукраїнських та міжнародних фестивалів. Випускники вокальної студії «Мрія» продовжують справу свого педагога, реалізовуючи себе в шоу-бізнесі та очолюючи вокальні гуртки.

Контактний номер телефону +380508709454.

Більше цікавого про діяльність гуртка можна дізнатись відвідавши сторінки в соціальних мережах:

  • Ютьюб-канал гуртка «Мрія»:

https://www.youtube.com/channel/UCLYGoQJLfb6LYDtoIfNz7AQ

  • Блог керівника гуртка «Мрія» – Літовської С.:

https://svitlanamriya.blogspot.com/

  • Фейсбук-сторінка центру «Юність Буковини»:

https://www.facebook.com/groups/386299348744220

  • Інстаграм-сторінка центру «Юність Буковини»:

https://www.instagram.com/junist.bukovinu/

  • Ютьюб-канал центру «Юність Буковини»:

https://www.youtube.com/channel/UCx4H1faM_-SWhooJih7nhlQ

Гурток академічного співу "Жайвір"
Гурток естрадного співу "Вікторія"
Гурток естрадного співу "Сонях"

Зв'язатись з нами

58001, м. Чернівці, вул. Героїв Майдану, 5.
Директор Гатрич Людмила Дмитрівна.
Телефон 55-05-00, 55-17-07,
52-00-93
Е-mail: junist_bukov@ukr.net

Пошук