Вокальне мистецтво

Щедро, нестримно б’є творчим ключем пісенне джерело Буковини. Щирість, краса, мелодика української пісні знаходять живий відгук в серцях юних виконавців. Здібність до творчості закладена природою в кожній дитині. Дуже часто вона гальмується або втрачається, якщо вчасно не розпочата робота з розвитку цих неоціненних природних даних.

Голос є природним інструментом, тому чарівність, виразність, краса ефектів, викликаних ним, ставлять його вище усіх інструментів, створених людьми. Більшість дітей хочуть займатися вокалом «для себе». Їм подобається освоювати ази співу, підбирати мелодії на слух, створювати власні музичні композиції, імпровізувати. Такі діти приходять до нас у позашкілля, де понад усе їх захоплює творча діяльність. Ключова роль в цьому процесі належить педагогу, який знає як заохочувати дітей, якими повинні бути заняття з вокалу для дітей з різними музичними обдаруваннями, в якій атмосфері потрібно проводити заняття.

Діти мріють брати участь в багатьох телевізійних музичних програмах та вокальних шоу: «Дитяче Євробачення», «Дитяча Нова хвиля», «Голос – діти». А здійснити мрію дитини допоможуть високопрофесійні педагоги нашого Центру.

Критерії конкурсного набору дітей та молоді. Набір здійснюється шляхом загального огляду слухових та вокальних можливостей дітей, а саме:

- наявність слуху;

- наявність голосу;

- чистота інтонування;

- відчуття ритму;

- діапазон голосу;

- визначення примарної зони звучання.

Так що, дорогі дітки, співайте! Адже ми- співоча нація!

Ми чекаємо на вас!!!
Народний художній колектив вокальна студія "Мрія"

«Мрія в кожного одна, в кожного єдина…», ― лунає з уст вихованців народного художнього колективу вокальної студії «Мрія», що працює при ЧОЦЕВ «Юність Буковини».

Мрією кожної дитини, звісно, є – досягнути високих вершин у своїх захопленнях, проявити свій талант.

Вокальна студія «Мрія» є своєрідним центром здійснення бажань. І все це завдяки плідній творчій співпраці вихованців студії та мудрого керівника Світлани Іванівни Літовської.

Висока професійна майстерність, багатий творчий досвід і любов до дітей допомогли Світлані Іванівні згуртувати навколо себе талановитих вихованців з різних куточків Буковини.

Діти, які відвідують студію, уже з перших днів ставлять перед собою мету досягти вершин свого кумира, яким, зазвичай, є випускник чи вихованець старшої групи вокальної студії «Мрія».

20 років поспіль з-під «крила» мудрого наставника студії, мов пташенята, «відлітають» у дорослий незвіданий світ юні молоді таланти, які гордо несуть у світ почесне звання «випускник» вокальної студії «Мрія».

Юні співаки з великим задоволенням відвідують заняття і з нетерпінням чекають виступів, концертів, конкурсів.

Усі випускники народного художнього колективу вокальної студії «Мрія» є особистостями, мають чіткі цілі й знають, як правильно обрати життєву стежину. Це гідні громадяни своєї держави, які плідно працюватимуть, гордо прославляючи Україну у всьому світі.
Щоб дізнатися більше інформації та записати дитину в гурток - телефонуйте за номером телефону +38(050)8709454.

Гурток академічного співу "Жайвір"
Гурток естрадного співу «Вікторія»
Гурток «Театр пісні – «Only together»

Зв'язатись з нами

58001, м. Чернівці, вул. Героїв Майдану, 5.
Директор Гатрич Людмила Дмитрівна.
Телефон 55-05-00, 55-17-07,
52-00-93
Е-mail: junist_bukov@ukr.net

Пошук