Творчі об’єднання

У позашкільній виховній роботі набули поширення масові, групові та індивідуальні форми виховання дітей: читання лекцій про досягнення науки і техніки; зустрічі в діячами науки, техніки, мистецтва; виставки дитячої творчості, олімпіади, огляди, конкурси та ін. Групові форми виховної роботи зосереджують вихованців на діяльності гуртків, секцій, клубів, студій та ін. Індивідуальна форма роботи передбачає виконання школярами творчих індивідуальних завдань: опанування гри на музичних інструментах, навичок образотворчої діяльності тощо. Творчі об'єднання у позашкільних закладах класифікують за трьома рівнями: 1. Початковий – творчі об'єднання загальнорозвивального спрямування, що сприяють виявленню творчих здібностей дітей, розвитку їхнього інтересу до творчої діяльності. 2. Основний – творчі об'єднання, які розвивають стійкі інтереси дітей та учнівської молоді, дають їм додаткову освіту, задовольняють потреби у Професійній орієнтації. 3. Вищий – творчі об'єднання за інтересами для юних талантів, обдарованих дітей та юнацтва. Відповідно до рівня класифікації визначають мету і перспективи діяльності творчого об'єднання, його чисельний склад, кількість годин для опанування програми тощо.
Творче об’єднання раннього розвитку дитини "Малюк"

Творче об’єднання раннього розвитку дитини «Малюк» створено у 1997 році. Робота керівників гуртків ТОРРД «Малюк» спрямована на створення першого в житті колективу для дітей, які з різних причин не відвідують заклади дошкільної освіти. За час існування в «Малюку» навчалося 2500 дошкільнят. Під стійким керівництвом Дутчак Інни Іванівни творче об’єднання раннього розвитку дитини «Малюк» втілює свою головну мету – всебічний розвиток дитини як ініціативної творчої особистості. Основний метод навчання – гра, яка розвиває увагу, пам'ять, мислення та творчі здібності дошкільнят. У творчому об’єднанні раннього розвитку дитини «Малюк» особливі педагогічні підходи, спрямовані не тільки на формування елементарних загальнонавчальних умінь та навичок, а й на розкриття здібностей дітей з метою залучення їх до профільних гуртків  Чернівецького обласного центру естетичного виховання «Юність Буковини».
Протягом навчального року діти 4,5-5 років відвідують гуртки «Ритміка», «Музика», «Умілі ручки», «Мовограйлик», «Чомусик», «Світ навколо тебе», «Художнє слово», «Рухливі ігри»; дошкільнята 5-6 років – «Ритміка», «Музика», «Умілі ручки», «Пізнайко», «Основи здоров’я», «Художнє слово», «Логічні ігри», «Веселі пальчики».
Щоб дізнатися більше інформації та записати дитину в гурток - телефонуйте за номером телефону +38(0372)520093.

Творче об'єднання мистецтв

Зв'язатись з нами

58001, м. Чернівці, вул. Героїв Майдану, 5.
Директор Гатрич Людмила Дмитрівна.
Телефон 55-05-00, 55-17-07,
52-00-93
Е-mail: junist_bukov@ukr.net

Пошук